Univerzální roboty RM jsou ucelenou řadou strojů, kde si většina zákazníků může vybrat velikost a provedení stroje dle svých potřeb. V nabídce jsou k dispozici stroje o objemu kotlíku 5, 8, 10, 20, 24, 30, 40, 50, 60 a 80 litrů. Základní sada obsahuje kotlík, metlu, míchač a hák. Při použití modelů s výstupem, kromě RM 500 a 800, je možno ke stroji dokoupit přídavná zařízení, a to krouhačku zeleniny a mlýnek na maso. Stroje s 50, 60 a 80 litrovým kotlíkem jsou dodávány včetně manipulačního vozíku pro kotlík.

  • Možnost připojení přídavných zařízení
  • Ochranný kryt s násypným otvorem
  • Vybrané modely vybaveny časovačem
  • Robustní konstrukce

Vakuové baličky – Sofistikované ovládání, nerezová vnitřní konstrukce, vyboulené methakrylátové víko, tavící lišta, verze se vstřikování inertního plynu, vakuovací lišta na pístech, optimální bjem, Soft Air, 10 programů

Nářezové stroje se šnekovým převodem a poloautomatické nářezové stroje. Základní řada nářezových strojů GMS nabízí za přijatelnou cenu šnekové převodové ústrojí a nerezový nůž se speciální antiadhezní úpravou. Samozřejmostí jsou v této řadě motory s ventilátorem a pojistkou proti přehřátí. Pro potřebu krájení velkých objemů jsou nejvhodnější poloautomatické nářezové stroje GXE 300 a GXL 350.

Ponorné mixéry RM PMF jsou vhodným profesionálním vybavením pro širokou škálu gastronomických provozů od velkokapacitních závodních jídelen, přes restaurace, hotely a bary po kavárny a cukrárny.