kuchyne_wide_greyFirma Interba byla založena r. 1991 a již od počátku svého vzniku se zabývá dovozem jednotlivých zařízení pro gastronomické provozy, vyráběných italskými firmami ARISTARCO a CELME se sortimentem: kráječe, myčky, nářezové stroje, vykulovačky těsta, stolní kutry, mlýnky na maso, barová zařízení, stolní zařízení, gastronádoby, univerzální roboti, pizza pece, dřezy, baterie, výrobníky ledu, sodobary, konvektomaty, šokery, velkoobjemové fritézy, RM Lotus, chladící vitríny a ostatní kuchyňská zařízení a vybavení.

Zařízení dodávané firmou Interba je známé nejen v řadě firem v České Republice, ale i na Slovensku. Jsme od počátku vzniku dodavatelem mnoha českých firem, ale i konkrétním zákazníkům po celé ČR.

Pro námi dodávané zařízení je po celém území České Republiky zajištěn záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí jsou kompletní dodávky včetně montáže a servisu.

Pro zákazníky zajišťujeme prostřednictvím leasingu a úvěru.

  • gastronomická zařízení
  • leasingy strojů a kompletních dodávek
  • splátkový prodej
  • prodej na spotřební úvěr

Vyřízení leasingu nebo splátkového prodeje je realizováno přímo v kanceláři firmy, a to vše při předložení potřebných dokladů max. do 3 pracovních dnů.

Věříme, že i vy si z naší nabídky vyberete a stanete se tak dalšimi našimi spokojenými zákazníky.

http://interba.cz/o-nas/zasady-ochrany-osobnich-udaju/