UWIS Dish Clean

UWIS DISH CLEAN

Tekutý mycí přípravek do myčky

Vysoce účinný tekutý mycí přípravek vhodný pro profesionální myčky nádobí a skla. Složení přípravku UWIS DISH CLEAN předchází tvorbě škrobových usazenin. Je vhodný pro všechny typy nádobí s výjimkou nádobí z barevných kovů a hliníku.

Použití:

Dávkování 1-4g/l při teplotě 55-70°C.
UWIS DISH CLEAN je ideální pro měkkou vodu (1-2g), při použití s tvrdší vodou klesá účinnost – dávkování 2-4g.

5kg | 12kg | 29kg 

UWIS Powder Dish

UWIS POWDER DISH

Práškový mycí detergent do myček

Profesionální práškový mycí detergent pro strojní mytí. UWIS Powder Dish díky vysoké koncentraci zaručuje účinné mytí nádobí. UWIS Powder Dish neobsahuje fosfáty a je náhradou za mycí tablety.

Použití:

2-4g/l při teplotě 55 – 70°C.
Při obsahu myčky 75l dávka 150g (75l x 2g/l). Každý 5. mycí cykllus je nutno dodat dávku dalších 50g přípravku UWIS Powder Dish. Pro domácí myčky nádobí postačí 10g přípravku na mycí cyklus.

9kg 

UWIS Rinse

UWIS RINSE

Tekutý oplachový přípravek do myček nádobí

Tekutý oplachovací přípravek pro všechny profesionální myčky nádobí a skla. Svým složením zabezpečuje rychlé osychání nádobí a následný lesk. Nezbytný pro finální oplach.

Použití:

2-4g/l při teplotě 45 – 70°C.
UWIS Rinse je určen pouze pro autmatické dávkovače.

5kg | 10kg | 25kg 

UWIS DW Cleaner

UWIS DW CLEANER

Práškový čistící přípravek průmyslových a domácích myček

UWIS DW Cleaner je čistící prostředek na bázi aktivního chlóru. Má vysokou čistící schopnost pro odstranění usazenin a mastnot z celého mycího systému a mycího prostoru myček. Zaručuje odstranění usazenin i z těžko přístupných míst. UWIS DW Cleaner je univerzálně použitelný pro všechny domácí a profesionální myčky nádobí.

Dávkování:

myčka skla: 1 odměrka, podpultová myčka: 2 odměrky, zdvihová myčka: 4 odměrky, tunelová myčka: 6 odměrek.
Do každého tanku myčky – spusťte na cca 5 minut nebo 3 až 4 nejdelší mycí cyklus. 1kg 

UWIS Descaler

UWIS DESCALER

Profesionální odvápňovač do myček nádobí, konvektomatů apod.

UWIS Descaler je velice agresivní a koncentrovaný přípravek pro odstraňování vápenných usazenin (vodního kamene) ze systémů myček nádobí, konvektomatů, kávovarů a jiných zařízení.

Dávkování:

Dávkujte podle stavu uzazenin: 10-100ml/l vody ohřáté do 50°C. Nejdříve napusťte myčku vodou, ohřejte a poté dávkujte odvápňovač UWIS Descaler. Nechte působit 5-10min. Při silném znečištění je možné dávkovat do koncentrace 200ml. Po aplikaci prostředku vždy řádně opláchněte povrch čistou vodou a nechte oschnout. Prostředek není vhodný k čištění materiálů citlivých vůči kyselinám.

7kg 

UWIS Salt Tablets

UWIS SALT TABLETS

Průmyslová sůl do automatických změkčovačů vody 5kg/možno i větší balení

Průmyslová tabletová sůl ve formě tablet pro regeneraci změkčovačů vody. Tabletová sůl vhodná pouze pro automatické změkčovače vody.

Použití:

Dávkování dle pokynů výrobce dávkovače. Obvyklá dávka je 15kg/ 2 500l vody.

5kg | * informujte se u svého dodavatele o větším balení

UWIS Salt Granules

UWIS SALT GRANULES

Průmyslová granulovaná sůl pro ruční změkčovače 3 kg/ možno i větší balení

Průmyslová granulovaná sůl ve formě drobných granulí pro regeneraci změkčovačů vody. Tabletová sůl vhodná pouze pro běžné (neautomatické) změkčovače vody.

Použití:

Dávkování dle pokynů výrobce dávkovače. Obvyklá dávka je 1,5kg/ 1500l vody.

3kg | * informujte se u svého dodavatele o větším balení

UWIS Steel

UWIS STEEL

Přípravek na leštění, ošetření a konzervaci nerezových povrchů

Profesionální přípravek, který svým složením pomáhá ošetřovat, leštit a konzervovat všechny nerezové povrchy mimo pracovní plochy. Přípravek je vysoce hořlavý!

Použití:

Neředěná přípravek UWIS Steel nanášejte ostřikem přímo na plochu nebo suchou měkkou tkaninu. Následně efektivně rozetřete na plochu a vyleštěte.

750ml 

UWIS Glass clean

UWIS GLASS CLEAN

Prostředek na čištění a udržování skleněných ploch

Profesionální přípravek UWIS Glass Clean je určen k čištění, leštění a udržování oken, vitrín a veškerých skleněných povrchů nebo hlazovaných ploch. Tento přípravek má vynikající odmašťovací schopnost.

Použití:

Nastříkejte na skleněnou plochu a vyleštěte jednorázovým papírovým ručníkem či hadříkem.

750ml | 5l 

UWIS Grill clean

UWIS GRILL CLEAN

Profesionální přípravek k odstranění silných připečenín a mastnot

Profesionální přípravek UWIS Grill Clean je určen k odstraňování silných zapečnin. Umožňuje velice rychlé a efektivní odstranění zbytků připečených pokrmů, které zůstávají na nádobí a zařízení při smažení, pečení, grilování nebo fritování. V konvektomatech používat pouze s parním režimem!

Použití:

V konvektomatech, troubách či grilech: nanášejte neředěný při teplotě do 70°C. nechte působit 5-15min. Vždy opláchněte čistou vodou. Fritézy: po vypuštění oleje naplňte roztokem 500ml/l vody a vyvařujte cca 15minut. Důkladně vypláchněte čistou vodou. Ponorem: roztok 100ml/l doba působení 15-30min. Vždy důkladně opláchněte čistou vodou.

750ml | 5kg 

UWIS Descaler

UWIS DESCALER

Profesionální odvápňovač pro konvektomaty a myčky

Profesionální přípravek UWIS Descaler pro odstraňování vodního kamene a vápenných usazenin. Přípravek je vhodný k použití v konvektomatech, myčkách a jiných zařízeních.

Použití:

Dávkujte podle stavu usazenin v konvektomatu 10-100ml/l vody teplé do 50°C. Nechte působit 5-10minut. Při silném znečištění je možné dávkovat do koncentrace 200ml/l. Po aplikaci prostředku vždy řádně opláchněte povrch čistou vodou a nechte oschnout. Prostředek není vhodný k čištění materiálů citlivých vůči kyselinám. Přípravek velice agresivní a žiravý!
7kg 

UWIS Coffee clean

UWIS COFFEE CLEAN

Profesionální práškový přípravek k čištění kávovarů

Profesionální přípravek UWIS Coffee Clean je určen k čištění vnitřních systémů pákových a jiných kávovarů. Při pravidelném čištění zamezíte usazování nečistot a mastnot.

Použití:

Pákové kávovary: Nasypte do zaslepené páky kávovaru a pročistěte. Vždy řádně propláchněte čistou vodou.Automatické kávovary a překapávače: dávkujte cca 2 kávové lžičky na 1 litr vody do zásobníku. Po nadávkování roztok překapejte. Po pročištění přístroje překapejte cesty 3-4x čistou vodou. Dbejte na dokonalé pročistění čistou vodou.

1kg 

UWIS Alko Clean

UWIS ALKO CLEAN

Bezoplachový profesionální přípravek na alkoholové bázi

UWIS Alko Clean je určen k přímému použití pro všeobecnou dezinfekci povrchů pracovních ploch a zařízení. Dezinfekce Alko Clean je vhodná také k aplikaci na plastové, polykarbonátové a lakované povrchy. Dezinfekce ideální pro řeznické desky, špalky, pizza plechy a podobně.

Použití:

Aplikujte neředěný při teplotě cca 20°C a aplikační době do oschnutí. Povrch dezinfikujte ostřikem a rozetřením čistou jednorázovou tkaninou do úplného smočení.

750ml 

UWIS Desi Clean

UWIS DESI CLEAN

Práškový dezinfekční přípravek

Profesionální práškový přípravek určený k dezinfekci ponornou metodou se složkou aktivního chlóru. UWIS Desi Clean odstraňuje skvrny od kávy z porcelánového a skleněného nádobí, plastů a přůborů. Odstraňuje bílkovnový povlak a usazeniny z pokrmů. Má také bělící účinek (např. pro bělení podlah).

Použití:

Dezinfekce – předměty namáčejte do dezinfekčního roztoku v koncentraci 10g/l vody ohřáté na 50°C. Kontaktní doba je nejméně 10min. Při silném znečištění je možné dávku připravku zdvojnásobit. Spektrum mikrobiální účinnosti A,B,V (EN 1040,1275, 13624, 13697).

6kg 

UWIS Alka Des

UWIS ALKA DES

Dezinfekční prostředek na alkalické bázi

Svým složením účinně dezinfikuje a čistí povrchy, pracovní plochy, stroje a zařízení. Přípravek je vhodný i k sanitaci povrchů, které přichází do styku s potravinami.

Použití:

Pro sanitaci: dávkujte 10ml/l vody cca 50°C. Vhodná je aplikace mopem nebo pěnovací pistolí. V případě silného znečištění je možno použít do koncentrace 100ml/l. Po vyčištění vždy řádně opláchněte čistou vodou.
Dezinfekce: dávkujte 20ml/l vody teplé min. 50°C. Nechte působit nejméně 2min. Vždy řádně opláchněte čistou vodou. Spektrum mikrobiální účinnosti A,B,V (EN 1040, 1275, 1276).
750g sprej: Aplikujte na znečištěný povrch nebo čistou tkaninu postřikem přímo bez dalšího ředění.

750ml Surdes| 5kg Alka des 

UWIS Aci Des

UWIS ACI DES

Tekutý dezinfekční přípravek na kyselé bázi

Profesionální kyselý tekutý přípravek určený pro všeobecné čištění a dezinfekci povrchů. Rozpouští mastnotu a usazeniny.

Použití:

Pro sanitaci: dávkujte 10ml/l vody teplé cca 50°C. Vhodná je aplikace mopem nebo pěnovací pistolí. V případě silného znečištění je možné použít do koncentrace 100ml/l Po vyčištění řádně opláchněte čistou vodou.
Dezinfekce: dávkujte 20ml/l vody teplé min. 50°C. Nechte působit nejméně 2min. Vždy řádně opláchněte čistou vodou. Spektrum mikrobiální účinnosti A,B,V (EN 1040, 1275).

5kg 

UWIS aSAP

UWIS PROSTŘEDEK NA NÁDOBÍ

Čistící prostředek na nádobí s vůní citrónu v balení o obsahu 1l určen pro gastronomické provozy a domácnosti.

Použití:

Na přípravu 4l mycího roztoku dávkujte 1,5 polévkové lžíce přípravku UWIS aSAP. Po umytí opláchněte nádobí čistou pitnou vodou.

1000mlBezpečnostní list ke stažení

UWIS aSAP 5kg

UWIS PROSTŘEDEK NA NÁDOBÍ

Čistící prostředek na nádobí s vůní citrónu v balení o obsahu 5kg určen pro gastronomické provozy a domácnosti.

Použití:

Na přípravu 4l mycího roztoku dávkujte 1,5 polévkové lžíce přípravku UWIS aSAP. Po umytí opláchněte nádobí čistou pitnou vodou.

5kgBezpečnostní list ke stažení

UWIS Univerzal na podlahy

UWIS PROSTŘEDEK NA PODLAHY

Čistící přípravek na podlahy s lesní vůní a přídavkem octa určený pro čištění povrchů a podlah.

Použití:

Na přípravu 4l mycího roztoku dávkujte 1,5 polévkové lžíce přípravku UWIS UNIVERZAL.

5kgBezpečnostní list ke stažení

UWIS Dezinfekce vody

UWIS DEZINFEKCE

Dezinfekční přípravek pro dezinfekci a čištění povrchů. Čistí, bělí a dezinfikuje. Vhodná také na dezinfekci studní a bazénů.

Použití:

Použití dezinfekce UWIS se řídí návodem uvedeným na etiketě.

5kgBezpečnostní list ke stažení

UWIS Proti plísním

UWIS PROSTŘEDEK PROTI PLÍSNI

Vysoce účinný přípravek na likvidaci plísní, bělení a čištění dlaždic.

Použití:

Rozprašovač nastavte na polohu ON, nastříkejte přípravek přímo na poškozená místa ze vzdálenosti cca 20cm. Nechte působit.

550gBezpečnostní list ke stažení

UWIS Leštěnka skla

UWIS LEŠTĚNKA SKLA

Prostředek na čištění a leštění skla a tvrdých povrchů. Antistatický a rychle schnoucí prostředek v rozprašovači.

Použití:

Rozprašovač nastavte na polohu ON, nastříkejte přípravek přímo na ošetřovaná místa ze vzdálenosti 20cm a rozetřete suchým hadříkem. Pro získání intenzivního lesku vyleštěte znovu suchým hadříkem.

550gBezpečnostní list ke stažení

UWIS WC gel

UWIS WC GEL

Přípravek na dezinfekci a čištění záchodových mís a pisoárů. Přípravek WC GEL je neředěný, určený pro přímou aplikaci na čištěný povrch.

Použití:

Aplikujte přímo na čištěný povrch, nechejte 5 minut působit a poté opláchněte. Při ředění použijte tabulku na etiketě.

750gBezpečnostní list ke stažení

UWIS Tekutý písek

UWIS TEKUTÝ PÍSEK

Tekutý písek je univerzální čistící přípravek na nádobí a ušpiněné povrchy s abrazivní přísadou. Obsahuje povrchově aktivní aniontové a neiontové látky.

Použití:

Na hadřík nebo čištěný povrch nalijte potřebné množství prostředku a mechanickým způsobem odstraňte nečistotu. Opláchněte čistou vodou.

600gBezpečnostní list ke stažení

UWIS Tekuté mýdlo

UWIS TEKUTÉ MÝDLO

Tekuté mýdlo s přídavkem glycerínu. Dermatologicky testováno.

Použití:

Standartní použití jako běžné mýdlo.

5kg