LINKA REDFOX 600

Linka 600 REDFOX je vhodná pro fast foody a malé restaurace a hotely, které uvaří přibližně 100 jídel za den.

LINKA REDFOX 700

Linka 700 je vhodná pro kuchyně do 300 jídel – hotely, školy a restaurace. Díky šířkovému řešení modulů lze postavit centrální varnou plochu kombinací z linek 900 a 600.

LINKA REDFOX 900

Vhodné pro kuchyně, které vydají přibližně 500 jídel za den. Díky šířkovému řešení modulů lze postavit centrální varnou plochu kombinací z linek 900, 700 a 600.

REDFOX NEREZOVÝ PROGRAM

Doplňkový sortiment z nerezi, který je nezbytně nutný v každé kuchyni. Díky němu budete mít všechny suroviny a potřebné věci po ruce.

REDFOX STOLNÍ ZAŘÍZENÍ

Zde Vám nabízíme malé stolní spotřebiče, které se hodí hlavně do stánků s rychlým občerstvením a hodně malých restaurací.

REDFOX PŘÍPRAVA MASA A ZELENINY

Díky těmto strojům a doplňkovému zboží se stane příprava masa a zeleniny Vaší nejoblíbenější činností v kuchyni. 

REDFOX PIZZA PROGRAM

V naší široké nabídce elektrických pizza pecí naleznete pece rozpékací a pece jednopatrové a dvoupatrové. Jednotlivé pece se od sebe liší svojí kapacitou, vybavením a komfortem obsluhy.

REDFOX KONVEKTOMATY

Programovatelné parní konvektomaty REDFOX a pekařské pece v celonerezovém provedení. Díky rozteči zásuvů 75 mm mají velmi dobře využitelný vnitřní prostor, umožňují vkládat jak GN 1/1 tak pekařské plechy EN 60×40.

REDFOX ŠOKERY

Šokery značky REDFOX Vám pomůžou ve zdravém a vysoce hygienickém vaření. Potraviny budou déle čerstvé a chutné.

REDFOX CHLAZENÍ

Součástí našeho sortimentu jsou i výrobníky ledu, chladicí vitríny, chladicí a mrazicí stoly a skříně. Zde naleznete jejich nabídku.

REDFOX MYCÍ PROGRAM

Náš mycí program Vám nabízí 4 typy myček a spoustu dalšího příslušenství, které se bude hodit v každé kuchyni.

REDFOX DISTRIBUCE JÍDEL

Vitríny, vodní lázně, gastronádoby a mnoho dalších zařízení, jsou velmi důležitou součástí kuchyně a to kvůli distribuci jídel.

REDFOX BAROVÉ ZAŘÍZENÍ A KÁVOVARY

V naší nabídce nechybí ani zařízení pro kavárny a bary. Zde si můžete prohlédnout sortiment, který je kvalitní a užitečný pro kavárníky a provozovatele barů.